FURNITURE / Tables / Dressing table 6787377

nr 678 7377

DRESSING TABLE

1920s, painted white, length: 71, width: 46, height: 124, wear.

1920-tal, Vitmålat, längd: 71, djup: 46, höjd: 124

Condition: slitage

100

SEK 800

Monday January 31 2011
at 19:09:04